Ladies National Pairs – South Area

Ladies National Pairs – South Area – Holders – L Smith & K Smith (Westlecot)
 Controller – Dawn Edwards (Tel 01225 700388)
Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Qualifiers for Last 8
Date: Monday 7th June Date: Friday 11th June Date: Monday 14th June Date: Friday 18th June Date: Saturday 26th June
 S Stinchcombe (Spencer Melksham)  S Stinchcombe (Spencer Melksham)  S Stinchcombe (Spencer Melksham) W/o  M Mandryko (Broughton Gifford)  

M Mandryko (Broughton Gifford ) v L Laytham (Westlecot)

 

 N Beaven (Winsley)
 J Taylor (Box)  Both withdrew
 P Cooper (Amesbury)
 M Mandryko (Broughton Gifford)  M Mandryko (Broughton Gifford)  M Mandryko (Broughton Gifford)
 Bye
 S Bartlett (Winsley)  S Bartlett (Winsley)
 Bye
 M Annetts (Salisbury)  M Annetts (Salisbury)  J Collier (Box)  J Collier (Box)

 

 Bye
 J Collier (Box)  J Collier (Box)
 Bye
 J Coleman (Amesbury)  J Coleman (Amesbury)  J Coleman (Amesbury)
 Bye
 L Trattles (Wilton)  L Trattles (Wilton)
 Bye
 C Massey (Box)  C Massey (Box)  R Corke (Wilton)  A Noyes (Amesbury)  A Noyes (Amesbury)  v L Whittingham (Westlecot)
 Bye
 R Corke (Wilton)  R Corke (Wilton)
 Bye
 M Jay (Avon)  M Jay (Avon)  A Noyes (Amesbury)
 Bye
 A Noyes (Amesbury)  A Noyes (Amesbury)
 Bye
 M Easton (Avon)  M Easton (Avon)  M Easton (Avon)  M Easton (Avon)
 Bye
 D Bishop (Broughton Gifford)  D Bishop (Broughton Gifford)
 Bye
 D McNeish (Trowbridge Town)  D McNeish (Trowbridge Town)  K Yeoman (Box)
 Bye
 K Yeoman (Box)  K Yeoman (Box)
 Bye
 M Sweetman (Alderbury)  M Sweetman (Alderbury)  M Sweetman (Alderbury)  S Cooke (Box)  

 

S Cooke (Box) v C Burrows (Wilton)

 Bye
 Y Savin (Trowbridge Westbourne)  Y Savin (Trowbridge Westbourne)
 Bye
 S Cooke (Box)  S Cooke (Box)  S Cooke (Box)
 Bye
 V McCormack (Amesbury)  V McCormack (Amesbury)
 Bye
 J Rowe (Amesbury)  J Rowe (Amesbury)  J Rowe (Amesbury)  J Rowe (Amesbury)
 Bye
 M Routledge (Trowbridge Westbourne )  M Routledge (Trowbridge Westbourne )
 Bye
 H Cousins (Box)  H Cousins (Box)  H Cousins (Box)
 Bye
 M Poole (Trowbridge Westbourne)  M Poole (Trowbridge Westbourne)
 Bye
 B Barrett (Trowbridge Town)  B Barrett (Trowbridge Town)  P Reeves (Devizes)  P Reeves (Devizes)  

C Burrows (Wilton) v  S Cooke (Box)

 Bye
 P Reeves (Devizes)  P Reeves (Devizes)
 Bye
 A Cross (Devizes)  A Cross (Devizes)  A Cross (Devizes)
 Bye
 B Lilley (Devizes)  B Lilley (Devizes)
 Bye
 C Burrows (Wilton)  C Burrows (Wilton)  C Burrows (Wilton)  C Burrows (Wilton) w/o
 Bye
 C Francis (Trowbridge Town)  C Francis (Trowbridge Town)
 Bye
 M Williams (Box)  M Williams (Box)  M Williams (Box)
 Bye
 M Woolley (Alderbury)  M Woolley (Alderbury)
 Bye