Mens National Pairs – Area 1

Men’s National Pairs – Area 1 – Holders G House & N Revell (Salisbury)
Controller – Neil Smith – (tel 07747 755860 ) – (email email hidden; JavaScript is required)
Round 1 Round 2 Round 3 Qualifiers for Last 16
Date: Monday 7th June Date: Friday 11th June Date: Monday 14th June Date: Friday 18th June
 A Gough (Stratton Churchway)  A Gough (Stratton Churchway)  M Sawyer (Rodbourne Cheney)  M Sawyer (Rodbourne Cheney) away to G Hatherall (Royal Wootton Bassett)
 D McLurgh (Stratton Churchway)
 M Sawyer (Rodbourne Cheney)  M Sawyer (Rodbourne Cheney)
 M Kilburn (Supermarine)
 N Richards (Westlecot)  B Whittingham (Westlecot)  B Whittingham (Westlecot)
 B Whittingham (Westlecot)
 A Clark (Supermarine)  A Clark (Supermarine)
 O Moody (Wroughton)
 P Kistle (Westlecot)  P Kistle (Westlecot)  P Kistle (Westlecot)  P Kistle (Westlecot) home to J Reynolds (Salisbury)
 D Snell (Royal Wootton Bassett)
 M Roberts (Westlecot)  M Roberts (Westlecot)
 I Wilmot (Swindon)
 C Fernandes (Swindon)  J Thomas (Westlecot)  J Thomas (Westlecot)
 J Thomas (Westlecot)
 S Etherington (Highworth)  R Etherington (Highworth)
 R Etherington (Highworth)
 J Fail (Purton)  S Hicks (Highworth)  S Hicks (Highworth) P Gregory (Westlecot) home to C Cheesley (Royal Wootton Bassett)
 S Hicks (Highworth)
 S Rose (Rodbourne Cheney)  D Godwin (Royal Wootton Bassett)
 D Godwin (Royal Wootton Bassett)
 G Strevens (Stratton Churchway)  P Gregory (Westlecot)  P Gregory (Westlecot)
 P Gregory (Westlecot)
 A Crump (Royal Wootton Bassett)  J Kemble-Young (Supermarine)
 J Kemble-Young (Supermarine)
 S Murray (Highworth)  G Hatherall (Royal Wootton Bassett)  G Hatherall (Royal Wootton Bassett)  G Hatherall (Royal Wootton Bassett) home to M Sawyer (Rodbourne Cheney)
 G Hatherall (Royal Wootton Bassett)
 D Longhurst (Haydon Wick)  D Longhurst (Haydon Wick)
 Bye
 K Williamson (Westlecot)  K Williamson (Westlecot)  K Williamson (Westlecot) W/O
 Bye
 L Smith (Royal Wootton Bassett)  L Smith (Royal Wootton Bassett)
 Bye
 M Hope (Highworth)  M Hope (Highworth)  M Jackson (Westlecot)  M Jackson (Westlecot home to A Moore (Spencer Melksham)
 Bye
 M Jackson (Westlecot)  M Jackson (Westlecot)
 Bye
 W Clarke (Haydon Wick)  W Clarke (Haydon Wick)  J Stout (Wroughton)
 Bye
 J Stout (Wroughton)  J Stout (Wroughton)
 Bye
 N Walkley (Royal Wootton Bassett)  N Walkley (Royal Wootton Bassett)  N Smith (Westlecot)  C Cheesley (Royal Wootton Bassett) away to P Gregory (Westlecot)
 Bye
 N Smith (Westlecot)  N Smith (Westlecot)
 Bye
 C Cheesley (Royal Wootton Bassett)  C Cheesley (Royal Wootton Bassett)  C Cheesley (Royal Wootton Bassett)
 Bye
 M Snell (Royal Wootton Bassett)  M Snell (Royal Wootton Bassett)
 Bye