Mens National Singles – Area 2

Men’s National Singles – Area 2 – Holder D McGovern (Spencer Moulton)
Controller – Keith Hutchens – (tel 01249 652489) – (email email hidden; JavaScript is required)
Round Preliminary  Round 1 Round 2 Round 3 Qualifiers for Last 16
Date: Monday 18th July Date: Friday 22nd July Date: Monday 25th July Date: Friday 29th July Date: Monday 1st August
 I James (Marlborough) (w/o)  I James (Marlborough) (21)  I James (Marlborough) (21)  I James (Marlborough) (21)  I James (Marlborough) home to N Yeoman (Spencer Moulton)
 J Davies (Chippenham Town)
 D Williams (Chippenham Town)  D Williams (Chippenham Town) (19)
 bye
 R Black (Ramsbury & Aldbourne)  R Black (Ramsbury & Aldbourne) (14)  K Hutchens (Chippenham Park) (10)
 bye
 K Hutchens (Chippenham Park)  K Hutchens (Chippenham Park) (21)
 bye
 A Rice-Smith (Malmesbury)  A Rice-Smith (Malmesbury) (21)  A Rice-Smith (Malmesbury) (10)  P Mackie (Calne) (16)
 bye
 M Woolford (Chippenham Park)  M Woolford (Chippenham Park) (16)
 bye
 P Mackie (Calne)  P Mackie (Calne) (w/o)  P Mackie (Calne) (21)
 bye
 N Bateman (Malmesbury)  N Bateman (Malmesbury)
 bye
 D Johns (Calne)  D Johns (Calne) (21)  D Johns (Calne) (16)  S Heseltine (Chippenham Town) (21)  S Heseltine (Chippenham Town) away to K Anderson (Royal Wootton Bassett)
 bye
 S Provis (Chippenham Town)  S Provis (Chippenham Town) (15)
 bye
 S Heseltine (Chippenham Town)  S Heseltine (Chippenham Town) (21)  S Heseltine (Chippenham Town) (21)
 bye
 M Smith (Corsham)  M Smith (Corsham) (8)
 bye
 T Bailey (Malmesbury)  T Bailey (Malmesbury) (21)  T Bailey (Malmesbury) (21)  T Bailey (Malmesbury) (9)
 bye
 G Payne (Malmesbury)  G Payne (Malmesbury) (17)
 bye
 B Wicks (Calne)  B Wicks (Calne) (21)  B Wicks (Calne) (19)
 bye
 J Haselton (Chippenham Town)  J Haselton (Chippenham Town) (16)
 bye
 J Ennis (Chippenham Town)  J Ennis (Chippenham Town) (w/o)  J Ennis (Chippenham Town) (12)  N Connor (Chippenham Town) (21)  N Connor (Chippenham Town) away to S Hicks (Highworth)
 bye
 M Clark (Chippenham Town)  M Clark (Chippenham Town)
 bye
 C Davies (Chippenham Town)  C Davies (Chippenham Town)  N Connor (Chippenham Town) (21)
 bye
 N Connor (Chippenham Town)  N Connor (Chippenham Town) (w/o)
 bye
 P Lucas (Malmesbury)  P Lucas (Malmesbury) (w/o)  P Lucas (Malmesbury) (19)  P Beazer (Chippenham Town) (16)
 bye
 N Cutler (Chippenham Town)  N Cutler (Chippenham Town)
 bye
 D Williams (Chippenham Park)  D Williams (Chippenham Park) (8)  P Beazer (Chippenham Town) (21)
 bye
 P Beazer (Chippenham Town)  P Beazer (Chippenham Town) (21)
 bye