Mens National Triples – Area 1

Men’s National Triples – Area 1 – Holders – R Clews, R Gainey & J Haselton (Chippenham Town)
Controller – Neil Smith – (tel 07747 755860 ) – (email email hidden; JavaScript is required)
Round Preliminary Round 1 Round 2 Qualifiers for Last 16
Date: Friday 10th June Date: Monday 13th June Date: Friday 17th June Date: Monday 20th June
 D McLurgh (Stratton Churchway)  M Titcombe (Westlecot) (14)  D Snell (Royal Wootton Bassett) (8)  D Godwin (Royal Wootton Bassett) home to C Easton (Avon)
 M Titcombe (Westlecot) (w/o)
 D Snell (Royal Wootton Bassett)  D Snell (Royal Wootton Bassett) (19)
 bye
 J Bryant (Stratton Churchway)  J Bryant (Stratton Churchway) (13)  D Godwin (Royal Wootton Bassett) (22)
 bye
 D Godwin (Royal Wootton Bassett)  D Godwin (Royal Wootton Bassett) (17)
 bye
 O Moody (Wroughton)  O Moody (Wroughton) (13)  M Kilburn (Supermarine) (14)  M Kilburn (Supermarine) away to S Heseltine (Chippenham Town)
 bye
 M Kilburn (Supermarine)  M Kilburn (Supermarine) (16)
 bye
 B Whittingham (Westlecot)  B Whittingham (Westlecot) (23)  B Whittingham (Westlecot) (9)
 bye
 C Fernandes (Swindon)  C Fernandes (Swindon) (10)
 bye
 K Pollock (Highworth)  K Pollock (Highworth) (12)  M Snell (Royal Wootton Bassett) (11)  N Smith (Westlecot home to T Warner (Salisbury)
 bye
 M Snell (Royal Wootton Bassett)  M Snell (Royal Wootton Bassett) (27)
 bye
 A Crump (Royal Wootton Bassett)  A Crump (Royal Wootton Bassett) (15)  N Smith (Westlecot (19)
 bye
 N Smith (Westlecot)  N Smith (Westlecot (19)
 bye
 P Lane (Highworth)  P Lane (Highworth) (12)  D Harvey (Rodbourne Cheney) (8)  J Thomas (Westlecot) away to W Simmonds (Holt)
 bye
 D Harvey (Rodbourne Cheney)  D Harvey (Rodbourne Cheney) (26)
 bye
 J Thomas (Westlecot)  J Thomas (Westlecot)  J Thomas (Westlecot) (19)
 bye
 C Cheesley (Royal Wootton Bassett)  C Cheesley (Royal Wootton Bassett)
 bye
 M Jackson (Westlecot)  M Jackson (Westlecot) (19)  M Jackson (Westlecot) (18)  M Jackson (Westlecot) home to J Haselton (Chippenham Town)
 bye
 S Murray (Highworth)  S Murray (Highworth) (6)
 bye
 J Stout (Wroughton)  J Stout (Wroughton) (16)  M Sawyer (Rodbourne Cheney) (7)
 bye
 M Sawyer (Rodbourne Cheney)  M Sawyer (Rodbourne Cheney) (17)
bye
 J Fail (Purton)  J Fail (Purton)  J Webster (Westlecot) (18)  G Hatherall (Royal Wootton Bassett) home to B Armstrong (Salisbury)
 bye
 J Webster (Westlecot)  J Webster (Westlecot) (w/o)
 bye
 G Hatherall (Royal Wootton Bassett)  G Hatherall (Royal Wootton Bassett) (25)  G Hatherall (Royal Wootton Bassett) (28)
 bye
 R Young (Highworth)  R Young (Highworth) (11)
 bye