Mens County Over 60’s Triples – Main Draw

Men Over 60 Triples – Holders –  R Clews, R Gainey & W Jones (Chippenham Town)
Controller – Pete Riches (Tel 01722 324793 or 07909 507573) – (email email hidden; JavaScript is required)
Round 1 Round 2 Round 3 Quarter Final Semi Final – Chippenham Town
Date: Play by 29th May Date: Play by 26th June Date: Play by 24th July Date: Play by 14th August Date: Sat 3rd September
 M Kilburn (Supermarine)   (17)  M Clift (Holt) (17)  C Baker (Purton)
 M Clift (Holt)           (18)
 C Baker (Purton) (18)  C Baker (Purton) (21)
 P Sanders (Pewsey Vale) (14)
 T Riccio (Holt)   (15)  M Byron (Box) (22)  M Byron (Box)
 M Byron (Box)  (18)
 S Gedge (Spencer Melksham) (46)  S Gedge (Spencer Melksham) (11)
 D Rees (Winsley) (4)
 P Lucas (Malmesbury) (19)  P Lucas (Malmesbury) (20)  J Scoffield (Devizes)
 I White (Amesbury) (18)
 J Scoffield (Devizes)  J Scoffield (Devizes) (21)
 bye
 J Smith (Malmesbury)  J Smith (Malmesbury) (17)  J Smith (Malmesbury)
 bye
 M Crook (Amesbury)  M Crook (Amesbury) (15)
 bye
 D Betteridge (Trowbridge Town)  D Betteridge (Trowbridge Town)  J Haselton (Chippenham Town)
 bye
 J Haselton (Chippenham Town)  J Haselton (Chippenham Town)
 bye
 C Fernandes (Swindon)  C Fernandes (Swindon) (18)  R Clews (Chippenham Town)
 bye
 R Clews (Chippenham Town)  R Clews (Chippenham Town) (19)
 bye
 A Small (Royal Wootton Bassett)  A Small (Royal Wootton Bassett) (2)  S Heseltine (Chippenham Town)
 bye
 S Heseltine (Chippenham Town)  S Heseltine (Chippenham Town) (19)
 bye
 J Heenan (Salisbury)  J Heenan (Salisbury) w/o  J Heenan (Salisbury)
 bye
 J Crowder (Avon)  J Crowder (Avon)
 bye
 M Crane (Wilton)  M Crane (Wilton) (12)  B Armstrong (Salisbury)
 bye
 B Armstrong (Salisbury)  B Armstrong (Salisbury) (21)
 bye
 D Greenwood (Devizes)  D Greenwood (Devizes)  M Hughes (Winsley)
 bye
 M Hughes (Winsley)  M Hughes (Winsley) (w/o)
 bye
 B Reynolds (Malmesbury)  B Reynolds (Malmesbury) (26)  B Reynolds (Malmesbury)
 bye
 M Way (Highworth)  M Way (Highworth) (3)
 bye
 J Thomas (Westlecot)  J Thomas (Westlecot) (16)  D Lewis (Marlborough)
 bye
 D Lewis (Marlborough)  D Lewis (Marlborough) (23)
 bye
 D McGovern (Spencer Moulton)  D McGovern (Spencer Moulton) (25)  D McGovern (Spencer Moulton)
 bye
 B Gibbon (Devizes)  B Gibbon (Devizes) (10)
 bye
 D Harvey (Rodbourne Cheney)  D Harvey (Rodbourne Cheney) (13)  D Harvey (Rodbourne Cheney)
 bye
 M Munday (Pewsey Vale)  M Munday (Pewsey Vale) (9)
 bye
 D Williams (Chippenham Park)  D Williams (Chippenham Park) (24)  D Williams (Chippenham Park)
 bye
 R Buckland (Avon)  R Buckland (Avon) (11)
 bye
 M Clark (Chippenham Town)  M Clark (Chippenham Town) (17)  M Clark (Chippenham Town)
 bye
 S Mitchell (Amesbury)  S Mitchell (Amesbury) (15)
 bye